www.tantrona.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti 10,99 TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 8,99 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz, kredi kartları ile %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak, Peşin Fiyatına 6 Taksit ile alışveriş yapabilirler.

www.tantrona.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3** gün, diğer illerimiz için ise 4-6** gün olarak belirtilmiştir.

*
(Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Siparişiniz YURTİÇİ Kargo tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 05462432602 çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise siparişinizin alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 05462432602 çağrı merkezimizi arayabilir ya da www.tantrona.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Güncel adres bilginizi YURTİÇİ Kargoya iletebilmemiz için 05462432602 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde YURTİÇİ Kargo teslimat yapmamaktadır.

Siparişleriniz; www.tantrona.com'a ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.tantrona.com'a iade edilir.

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soy isim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.