Zamanın ruhunda 

 

 
Kadının kendine has estetiğini her bedende en iyi kumaş ve stilde varetmesi için sizinleyiz.
 
 
Dizaynın el emeği ile birleşmesi ve sizi her anınızda en az sizin kadar mükemmel hissettirmek Tantrona'nın giyim anlayışını temsil etmektedir.

 

Tantrona yüksek kalitede doğa dostu kendi ürettirdiği kumaşlarla en ileri dikim tekniklerini harmanlayarak kadınlar için giyim üzerine çalışmaktadır.Firmanin kreatif direktörü olan Özlem Tania Gedik eğitimini aldığı yüksek dikim teknikleri ve kadın anatomisi modelistlik bilgisi ile Tantrona için üretimdedir.

 
 
Tantrona produces eco-friendly sustainable and high fashion apparels for women.The creative director and designer of the firm is Ozlem Tania Gedik shows her knowledge about haute coutere on every items of Tantrona.

 

 

Tantrona производит экологически чистую одежду для женщин с устойчивой и высокой модой. Креативный директор и дизайнер фирмы Озлем Таня Гедик демонстрирует свой знания о haute coutere на всех предметах одежды Tantrona.

 

 

Tantrona fabrique des vêtements écologiques pour femmes de manière durable et à la mode. Ozlem Tania Gedik, directrice de la création et créatrice chez Ozlem, démontre sa connaissance de la haute couture dans tous les vêtements de Tantrona.